Skip to main content

Egzamin ósmoklasisty z Keitah - JĘZYK NIEMIECKI

Egzamin ósmoklasisty z Keitah - JĘZYK NIEMIECKI

 1. Classes Start

 2. Zakończenie kursu

 3. Price

  Free
Enrollment is Closed

O kursie

Egzamin ósmoklasisty wydaje się być koszmarem? Nie jesteś w stanie przypomnieć sobie słówek w najważniejszych momentach? A może nie wiesz, jak zabrać się za rozwiązywanie arkuszu egzaminacyjnego, by nie zgubić punktów po drodze?

Spokojnie, oto przychodzę z pomocą :) Przed sobą masz kurs, który przygotuje Cię do egzaminu ósmoklasisty z niemieckiego. Poznasz nie tylko słownictwo, ale i tricki, które pomogą Ci w lepszym zdaniu tego egzaminu. Nie musisz mieć głowy pełnej wiedzy, by zdać go na dobrym poziomie i w tym kursie przekonasz się o tym niejednokrotnie.

W kursie znajdziesz między innymi:

 • słownictwo wymagane do egzaminu
 • ponad 150 minut filmów z najważniejszymi zwrotami i wyrażeniami
 • ponad 150 zadań sprawdzających Twoją wiedzę
 • triki na zdanie egzaminu ósmoklasisty

Pokażę Ci, że nauka może być ciekawa, a egzamin sam w sobie nie taki straszny. Naukę zaczniemy od poznania schematów, które rządzą egzaminem, a dopiero potem faktyczną wiedzę, którą musisz na ten egzamin posiadać.

W cenie zaledwie 4 godzin korepetycji masz całość materiału, do którego dostęp masz na stałe. Uczysz się w swoim tempie, a do Twoich prac dostajesz feedback nad czym należy jeszcze popracować.

Bez zbędnego gadania - zabierzmy się do nauki! :)

Sprawdź również inne kursy!

Wymagania

 • Chęć do nauki
 • 30 minut dziennie

Autorka

Course Staff Image #1

Kasia Flamma

Jestem poliglotką uczącą się 8 języków obcych, a mówiącą płynnie w 5 językach obcych. Na swoim koncie mam nie tylko angielski czy niemiecki, ale również koreański i japoński.

Od 5 lat prowadzę kanał na YouTube oraz bloga o efektywnej nauce języków obcych. Moje materiały mają łącznie ponad 500 000 wyświetleń, a miesięcznie oglądane są przez ponad 70 000 minut i te liczby ciągle rosną.

Za pomocą social media pokazuję, jak można się uczyć w zgodzie ze swoimi możliwościami, predyspozycjami i potrzebami. Pokazuję, że nauka nie jest taka straszna i że może stać się ona pasją na całe życie.

Studiuję germanistykę, ale w wolnym czasie zajmuję się nauką nie tylko języków obcych. Moją pasją jest marketing, planowanie oraz taniec, co pomaga mi przy nauce tylu rzeczy naraz. Na swoim koncie mam nie tylko certyfikaty językowe, ale i również wygrane w konkursach językowych oraz współprace z najpopularniejszymi polskimi wydawnictwami językowymi takimi jak Poltext, EDGARD czy SuperMemo.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs?

Cena regularna to 199zł. Znajdziesz tutaj całą podstawę programową oraz mnóstwo trików, które skutecznie i bezstresowo przygotują Cię do egzaminu.

Czy mogę przetesztować ten kurs?

Kilka działów zostało udostępnione ZA DARMO. Przetestuj!